אטרקציות לעובדים

תוכן עניינים

אירועים עבור עובדים מהווים דרך מהנה במיוחד להתגבש במהלך השנה; בין שמדובר באירוע בוקר או ערב, דבר אחד בטוח – חשוב לתכנן אירועים לעובדים בצורה מדויקת, ועם אלמנטים מהנים שונים. חברת סטוריבוקס מציעה חבילות מיוחדות של אטרקציות לעובדים, בדמות עמדות צילום, וכאן תוכלו לגלות את כל מה שצריך על העמדות האהובות האלו.

אטרקציות לעובדים: תיעוד רגעים מיוחדים מכל אירוע

צילום של אירועים, מכל סוג, מאפשר לאורחים ליהנות ממזכרות מיוחדות הרבה לאחר שהאירוע נגמר. כדי לאפשר לעסקים לתכנן את האירוע המושלם, סטוריבוקס מציעה עמדות צילום שמותאמות במיוחד לאירועים עסקיים, כמו כנסים, או ימי גיבוש לעובדים.

העמדות כוללות את כל מה שצריך כדי לצלם את התמונות המושלמות: מצלמות איכותיות ומקצועיות, שטיח אדום, תאורת לד איכותית ומחמיאה, דיילים שמסייעים לעובדים, רקעים מיוחדים, ועוד. בעלי עסקים יכולים ליהנות מרקעי צילום בהתאמה אישית לעסקים, ואם אתם רוצים קיר ממותג – זה שירות הצילום שיכין לכם את הרקע המושלם.

אפשר גם לבחור רקע ירוק, שמספק פוטנציאל אינסופי של רקעים מסוגים שונים. עמדות הצילום וחבילות הצילום של סטוריבוקס הפכו לשם דבר בעולם העסקי, וגם אתם יכולים להזמין את העמדות האלו עבור אטרקציות לעובדים:

עמדת צילום

3,2,1: מצלמים!

אירועים באופן כללי, ועמדת צילום לאירוע עסקי בפרט, הם דינמיים ובכל רגע קורה משהו חדש. כדי שבעלי עסקים ועובדיהם ייהנו ממזכרות בלי לחכות יותר מדי זמן, סטוריבוקס כוללת עמדות הדפסה מהירה בכל אירוע מחדש. הודות לכך, העובדים מקבלים את התמונות שלהם תוך דקות ספורות, ויכולים להמשיך ליתר האירוע עם מזכרת בכיס.

ההדפסות הייחודיות של סטוריבוקס הן בפורמט של סטריפים, עם שלוש תמונות בכל סטריפ. הגודל של כל שלישיית תמונות היא 5*15 ס"מ – הגודל המושלם לתלייה או הנחה על פריטים שונים בבית. כל תמונה ניתן להכניס למסגרת קרטון איכותית שהחברה מספקת, וניתן גם לבחור במסגרות עם מגנט לתלייה על המקרר, או כל מקום אחר.

ומה עוד? סטוריבוקס מציעה גם עמדות צילום מונפשות, שבהן ניתן להנפיש כל תמונה. באירוע שאתם עורכים עבור העובדים שלכם, ניתן יהיה להדפיס תמונות אנימציה מיוחדות בגודל 10*10, ולהוסיף טאץ' אישי לכל תמונה.

חבילות מיוחדות לעסקים מבית סטוריבוקס

אטרקציות לעובדים מאפשרות להם ליהנות מפעילויות מהנות, ובסטוריבוקס העובדים מקבלים גם מזכרות שיוכלו לקחת הביתה. החברה מציעה מגוון חבילות איכותיות לעסקים, שכוללות את כל מה שצריך בשביל הצילום המושלם: מקירות ממותגים, דרך צוות מקצועי שמסייע לכל עובד – בסטוריבוקס דואגים להכל, ואתם יכולים ליצור קשר עבור חבילות עסקיות במחירים אטרקטיביים.

עמדת צילום