קיר צילום מעוצב

תוכן עניינים

בין שעורכים אירוע עסקי או פרטי, דבר אחד בטוח: צילום האירוע הוא חובה. מלבד צילומי הווידאו המסורתיים מאירועים, יש לכם גם את האפשרות לבחור עמדות צילום לאירועים מיוחדות עם קיר צילום מעוצב. חברת סטוריבוקס, שהפכה לשם דבר בתחום, מספקת ללקוחותיה עמדות צילום מתקדמות עם קירות צילום מעוצבים, וכאן תוכלו לגלות על השירותים הייחודיים של החברה.

מה זה קיר צילום מעוצב?

כאשר מזמינים עמדת צילום, היא כוללת לרוב רקע שעליו מצטלמים האורחים. חברת סטוריבוקס מספקת ללקוחותיה רקע לבן קלאסי, שמהווה את הצבע האידאלי לצילומים, וכן עמדות עם רקע ירוק. רקעים מהסוג הזה מאפשרים להקרין עליהם דברים שונים, כך שאין גבול לדמיון.

סוג נוסף של קירות לעמדות צילום הם קירות מעוצבים; קיר צילום לחתונה מעוצב הוא קיר שכולל אלמנטים שונים שנוגעים לבעלי האירוע. כך למשל, אם זוג עורך חתונה, ניתן להזמין קיר עיצוב שכולל את שמותיהם, את תאריך החתונה, איורים שונים, ועוד.

עמדת מגנטים לאירועים

קירות צילום מעוצבים לעסקים

מלבד אירועים פרטיים, קירות צילום מעוצבים מהווים חלק חשוב גם באירועים עסקיים. אם עורכים אירוע מהסוג הזה, כמו השקת מוצר או כנס, מיתוג הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מאופי האירוע. בין היתר, חשוב למתג עמדת צילום, וזה בדיוק מה שחברת סטוריבוקס עושה; החברה יוצרת עבור לקוחותיה קירות צילום מעוצבים באיכות גבוהה כדי להגביר מודעות למותג כזה או אחר.

ומה לגביי עמדת הצילום עצמה?

כאשר בוחרים קיר צילום מעוצב, חשוב שהוא יהיה איכותי: ההדפסים צריכים להיות ברורים, הקיר צריך להיות בגודל המתאים, והקיר צריך להתאים לצרכים שלכם.

מלבד זאת, חשוב גם שעמדת הצילום עצמה תכלול את כל הציוד הנדרש עבור תמונות באיכות גבוהה. חברת סטוריבוקס היא בין המובילות בתחומה, ומספקת ללקוחותיה עמדות צילום באיכות ללא תחרות.

העמדות של סטוריבוקס כוללות את כל הציוד הנדרש עבור צילומים מוצלחים, בכל פעם מחדש: ציוד צילום מתקדם, עמדת הדפסה קלה לתפעול, אביזרים לפי בחירת הלקוח, הדפסה ללא הגבלה, צילום מידי, מסגרות עבור התמונות, ועוד פריטים רבים.

עבור מקרים שבהם אורחים באירוע יצטרכו סיוע, החברה מספקת גם שירות של דיילים מקצועיים שמלווים את העמדה. הודות לכך, האורחים שלכם יכולים ליהנות מעמדות צילום איכותיות במיוחד, וללכוד רגעים מיוחדים מאירועים שונים.

קירות מעוצבים לשלל אירועים

אם אתם מחפשים קיר צילום מעוצב לאירוע פרטי או עסקי, חברת סטוריבוקס זמינה לכם בכל עת. עמדות הצילום זמינות להזמנה בכל רחבי הארץ, ועם סטוריבוקס כל תמונה תהיה תמונה מנצחת.

לקריאת מאמר עמדת צילום ליום הולדת

קיר צילום מעוצב