מה זה עמדת צילום סלפי לאירועים?

תוכן עניינים

עמדת סלפי לאירועים היא תוספת פופולרית לאירועים ומפגשים פרטיים וגם עסקיים. העמדות האלו מספקות חלל ייעודי שבו המשתתפים יכולים לצלם תמונות של עצמם או עם חברים, מה שמאפשר ללכוד רגעים מיוחדים מנקודת מבט אישית. כאן בסטוריבוקס זמינות לכם מגוון עמדות סלפי מיוחדות, כך שתוכלו לשדרג כל אירוע בקלות עם צילומים אישיים.

עמדת סלפי לאירועים מבית סטוריבוקס

עמדות הסלפי והצילום של סטוריבוקס כוללות את כל מה שצריך כדי לתפוס רגעים מושלמים:

התקנה וציוד: עמדות הסלפי שלנו מורכבות מתפאורה או קיר צילום הניתן להתאמה אישית, אביזרים וציוד תאורה. הציוד כולל מצלמה איכותית במיוחד, וכן תוכנת צילום קלה לתפעול. בנוסף, התחנות שלנו כוללות מכונות הדפסה מהירות ומתקדמות, עם איכות הדפסה גבוהה והדפסה מידית!

התאמה אישית: ניתן להתאים את עמדות הסלפי שלנו כך שיתאימו לנושא או למיתוג האירוע. ניתן להתאים אישית את הרקע, והאביזרים באמצעות לוגו, שמות או גרפיקה של אירועים. בנוסף, ניתן לבחור אצלנו בין מגוון סוגים של קירות צילום, כולל קירות צילום בהתאמה אישית.

אביזרים: עמדות סלפי נועדו להיות מהנות ואינטראקטיביות. אביזרים כגון כובעים, מסכות, שלטים ואביזרי תחפושות זמינים אצל סטוריבוקס כדי לעודד יצירתיות ולהוסיף קריצה לכל תמונה.

שיתוף חברתי: אחד המאפיינים המבוקשים ביותר של עמדות סלפי הוא היכולת לשתף תמונות באופן מידי במדיה חברתית. בסטוריבוקס ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות, כך שהאורחים שלכם יוכלו לשתף רגעים מיוחדים כשהם חמים מהתנור.

הדפסה איכותית: לאחר צילום התמונות, האורחים שלכם יקבלו סטריפ עם 3 תמונות שונות לפי בחירתם. ניתן להדפיס תמונות צבעוניות, וכן תמונות בגווני שחור-לבן קלאסיים. אם אתם רוצים לייחד את התמונות אף יותר, אנחנו מציעים עמדות צילום אנימציה, שבהן כל אורח יכול להפוך לדמות מאוירת וצבעונית.

עמדת סלפי לאירועים

שירות מקצועי לכל אירוע

עמדות צילום סלפי לאירועים מתאימות למגוון אירועים, לרבות חתונות, מסיבות, אירועי חברה, תערוכות, פסטיבלים וכנסים. התחנות האלו פופולריות במיוחד מכיוון שהן מספקות פעילות מהנה לאורחים, תוך יצירת רגעים בלתי נשכחים ויצירת תוכן שנוצר על ידי משתמשים לשיתוף במדיה חברתית. אם אתם עורכים אירוע ומחפשים עמדת סלפי איכותית, פנו אלינו וסטוריבוקס, ונשמח לספק לכם שירות אישי ועמדות סלפי איכותיות לכל אירוע.

אם אתם מחפשים עמדת סלפי לאירועים חברת סטוריבוקס זמינה לכם בכל עת. עמדות הצילום זמינות להזמנה לכל הארץ, יחד עם סטוריבוקס כל תמונה תהיה לנצח.

למעבר לעמוד עמדת צילום קיר לבן

עמדת סלפי לאירועים