הטרנד החדש בעולם האירועים: עמדת צילום מגנטים

תוכן עניינים

לכולנו יש בבית לפחות מגנט אחד על המקרר מאירוע שהיינו. בין שמדובר בבר מצווה או חתונה – מגנטים באירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים מסוגים שונים. כאן בסטוריבוקס אנחנו אוהבים את המסורת הזאת, אבל החלטנו לתת לה טוויסט משלנו; עמדת מגנטים לאירועים מבית סטוריבוקס היא עמדת צילום עצמי שבה האורחים שלכם יוכלו להצטלם לבד ולתעד רגעים בלתי נשכחים.

עמדת מגנטים לאירועים: שדרגו את האירוע שלכם עם סטוריבוקס

כאן בסטוריבוקס ההתמחות שלנו היא עמדות צילום עצמיות לאירועים – פרטיים ועסקיים כאחד. אם אתם עורכים אירוע ורוצים לתעד רגעים מיוחדים, אנחנו כאן עבורכם. אפשר להזמין אצלנו עמדה לצילום עצמי של מגנטים, וליצור רגעים בלתי נשכחים בכל אירוע.

העמדות האלו מאפשרות לאורחים להירגע ולצלם תמונות לא שגרתיות; כבר לא צריך לעמוד ישר מול צלם מגנטים. עכשיו אפשר להשתחרר ולצלם תמונות מגנט מיוחדות בכל צורה שתרצו. מיד אחרי הצילום אפשר להדפיס את תמונות המגנט, ולתלות אותן על המקרר או בכל מקום שרוצים.

מה כוללת עמדת צילום מגנטים?

צילומי סלפי עם מצלמות טלפון לא מספקים תוצאות טובות במיוחד. כדי שהאורחים שלכם יצלמו סלפי מחמיא, אנחנו מציעים עמדות צילום סלפי שכוללות כל מה שצריך בשביל הפריים המושלם:

  • רקע לפי בחירה: רקע לבן, רקע ירוק, רקע צבעוני ורקע בהתאמה אישית זמינים לכם בסטוריבוקס
  • ציוד תאורה איכותי ומחמיא
  • מצלמות מתקדמות: מצלמות מתקדמות שמאפשרות לצלם תמונות חדות, איכותיות וברורות מכל זווית
  • צוות דיילים שיסייע לאורחים
  • תכנת צילום קלה לתפעול
  • הדפסת מגנטים מהירה ללא הגבלה בכמות
  • מסגרות עם פפיון לטאץ' מיוחד לתמונות
עמדת צילום מגנטים

שירות בפריסה ארצית

בין שאתם עורכים אירוע בצפון או בדרום, עמדת מגנטים לאירועים מבית סטוריבוקס זמינה לכם בכל עת, בפריסה ארצית. הצוות המיומן שלנו מגיע למקום האירוע מבעוד מועד, מכין את עמדות הצילום ומספק שירות אישי לאורך כל האירוע.

חשוב לנו לספק ללקוחותינו מזכרות מיוחדות ואיכותיות, והתמונות שאנחנו מדפיסים לא דוהות. ומה אתכם, בעלי האירוע? אתם תקבלו קישור לגלריה דיגיטלית או דיסק און קי עם כל התמונות מהאירוע שהאורחים שלכם צילמו, ותוכלו להיזכר באירוע המיוחד שלכם בכל פעם מחדש.

אם אתם מחפשים עמדת מגנטים לאירועים חברת סטוריבוקס זמינה לכם בכל עת. עמדות צילום המגנטים יחד עם סטוריבוקס כל תמונה תהיה לנצח.

למעבר לעמוד מה זה עמדת צילום סלפי לאירועים?

עמדת צילום מגנטים