עמדת צילום לחתונה

תוכן עניינים

צילומים בחתונות הם חובה, ואי אפשר לוותר על תמונות מהאירועים האלו, שמהוות מזכרות לאורחים ולבעלי השמחה. כדי ליהנות ממזכרות מצולמות מהחתונה שלכם, סטוריבוקס מציעה שירות ייחודי של עמדת צילום לחתונה; בעמדה הזו, האורחים שלכם הם הדוגמנים או הדוגמניות, והשירות של סטוריבוקס הפך אותם למבוקשים בכל רחבי הארץ.

עמדת צילום לחתונה: העמדות שעושות מהפיכה בצילום אירועים

תמונות סלפי הן תמיד כיפיות, ובאירועים אנשים אוהבים לצלם את עצמם עם טלפונים חכמים. אבל, כמו שכולנו יודעים, המצלמות של טלפונים לא יכולות להתחרות עם האיכות של מצלמות מקצועיות. חברת סטוריבוקס לוקחת את צילומי הסלפי צעד אחד קדימה, ומציעה עמדות צילום מקצועיות לחתונות ואירועים אחרים.

בעמדות האלה אין דבר כזה זווית לא מחמיאה, או תאורה לא אופטימלית: העמדות כוללות עמודי תאורה ותאורה לד איכותית, שנחשבת לאופטימלית עבור צילומים. בנוסף, העמדות של סטוריבוקס, כוללות מצלמות מקצועיות ואיכותיות במיוחד שהאורחים יכולים להשתמש בהן.

הודות לכך, האורחים שלכם יכולים לצלם את עצמם, ולקבל את התמונה המושלמת בכל קליק מחדש. אין צורך בידע מקצועי, אין צורך בניסיון בצילום – עם העמדות של סטוריבוקס – כל אחד הוא צלם מקצועי.

עמדת צילום לחתונה

פרשו את השטיח האדום

בחתונות, החתן והכלה והאורחים שלהם הם כולם כוכבים ליום אחד. ובסטוריבוקס יודעים איך לגרום לכולם לנצנץ: החברה מספקת לבעלי השמחה את כל מה שצריך בשביל חווית הצילום המושלמת: שטיח אדום, רקע סטוריבוקס צבעוני או קיר סטוריבוקס לבן לצילום, ואם אתם רוצים – גם רקע ירוק ליצירה של רקעים דיגיטליים לפי בחירה.

האורחים יכולים לעמוד בעמדת סלפי ולצלם את עצמם על רקע יפיפה, וליהנות מרגעים מיוחדים בחתונות.

ומה מקבלים בעמדות הצילום?

עמדות צילום לחתונה של סטוריבוקס כוללות את כל מה שצריך ליצירת המזכרות המושלמות מחתונות: לפני, תוך כדי ואחר הצילומים. החברה מציעה עמדות הדפסה מיוחדות בלי הגבלה, ככה שאורחים יכולים לקבל את המזכרות שלהם במקום, בלי לחכות יותר מדי זמן.

התמונות מודפסות בפורמט של 5*15 ס"מ, עם שלוש תמונות בכל אחד מהסטריפים, ועם מסגרת קרטון איכותית בגוון חום או שחור. ניתן להזמין מסגרות עם פפיון ומגנט, ולהמשיך את המסורת האהובה של מגנטים מחתונות.

אבל זה לא הכל… בסטוריבוקס מאפשרים לאורחים להפוך כל תמונה לסיפור אגדה, עם עמדות צילום מונפשות. אחרי שהאורחים מצלמים את עצמם, התמונות עוברות עיבוד והנפשה, ומודפסות תוך מספר דקות.

שירות מקצועי לאורך כל הדרך

אם אתם מחפשים עמדות צילום לחתונה, סטוריבוקס מספקת את מעטפת השירות האיכותית ביותר: עם עמדות צילום איכותיות, תאורה מקצועית, דיילים שמסייעים לאורחים והדפסות באיכות גבוהה, כל האורחים יכולים ליהנות מהצילום המושלם. ואתם, החתן והכלה, תקבלו את המזכרות המיוחדות האלו בדיסק און קי שיכלול את כל התמונות.

לקריאת מאמר עמדת צילום ליום הולדת

עמדת צילום לאירועים