עמדת צילום GIF ובומרנג ישירות לטיק טוק

תוכן עניינים

הכירו את עמדת הצילום האולטימטיבית של TikTok לאירועים! אם אתם מחפשים להוסיף נוף ייחודי לאירוע הבא שלכם, סטוריבוקס כאן בשבילכם. אצלנו תוכלו להזמין עמדת צילום טיק טוק מתקדמת, שתאפשר לאורחים לצלם סרטונים מיוחדים, ולהעלות אותם מהסמרטפון שלהם לרשת החברתית הפופולרית טיקטוק.

עמדת צילום טיק טוק: לוכדים רגעים מיוחדים בכל אירוע

עמדת צילום TikTok מבית סטוריבוקס מאפשרת ליצור סרטוני GIF ובומרנג לרשת החברתית. חלפו הימים של תמונות סטטיות; תוך רגעים ספורים בלבד, האורחים שלכם יכולים לשחרר את היצירתיות שלהם ולהחיות את התמונות שלהם עם סרטונים מהנים. בין אם זה מהלך ריקוד מצחיק, מחווה שובבה או חגיגה קבוצתית, האפשרויות הן אינסופיות.

לאחר שהאורחים שלכם יצלמו סרטונים, סרטוני GIF או סרטוני בומרנג, עמדת הצילום שלנו מספקת מספר אופציות שיתוף לסרטונים האלו. אורחים יכולים להעלות בקלות את הסרטונים שלהם ישירות לסמארטפונים שלהם, וליהנות מגישה מיידית לתוכן שצילמו. כל מה שעליהם לעשות הוא להתחבר לרשת החברתית, לבחור את הסרטון הרצוי, וזהו! הסרטון מוכן לשיתוף עם חברים ועוקבים ב-TikTok או בכל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת.

כדי להפוך את תהליך השיתוף למהיר וקליל אף יותר, שילבנו תכונת סריקת קוד QR נוחה. עם סריקה מהירה, האורחים יכולים להעלות מיידית את הסרטונים שלהם ישירות ל-TikTok. זה מבטל את הצורך בחיפושים והקלדה ידניים, חוסך זמן ומבטיח חווית משתמש חלקה. כל שעליך לעשות הוא לסרוק את קוד ה-QR המוצג בתחנה, לפתוח את אפליקציית TikTok, ולשתף.

עמדת צילום GIF ובומרנג ישירות לטיק טוק

עמדות צילום מיוחדות לכל אירוע

עמדת צילום טיק טוק מבית סטוריבוקס היא לא רק עמדת צילום; זו חוויה אינטראקטיבית, יצירתית ומהנה שכוללת שילוב של מדיה חברתית לכל אירוע. העמדה מתאימה לאירועים פרטיים ועסקיים כאחד, והיא כוללת את כל מה שצריך בשביל הצילום המושלם: מצלמות חדשניות, תוכנת צילום קלה, אפשרויות שיתוף רבות וצוות דיילים שידריך את האורחים בעת הצורך.

אז למה אתם מחכים? הפכו את האורחים שלכם לכוכבי טיק טוק ליום אחד, ואפשרו להם ללכוד רגעים מיוחדים עם סרטוני GIF וסרטוני בומרנג עבור המדיה החברתית. חברת סטוריבוקס כאן עבורכם בכל אירוע, עם מגוון עמדות צילום חדשניות שיכולות לשדרג כל אירוע, שירות כלל-ארצי ותוצאות מהממות בכל פעם מחדש.

למעבר לעמוד עמדת צילום ליום הולדת

עמדת צילום GIF ובומרנג ישירות לטיק טוק