מזכרות לעובדים

תוכן עניינים

בין שמדובר בימי כיף לעובדים, או ימים מקצועיים, דבר אחד בטוח: תמיד מומלץ שיהיו מזכרות לעובדים שהם יוכלו לקחת איתם הביתה. כאן בסטוריבוקס תוכלו ליהנות ממזכרות מיוחדות לכל אירוע, כולל אירועים לעובדים, עם תמונות מיוחדות בלי הגבלה!

מזכרות לעובדים: לוכדים רגעים מיוחדים

עמדות צילום יכולות להוות תוספת נפלאה לימי גיבוש, ולספק לעובדים דרך מהנה ואינטראקטיבית ליצור זיכרונות מהאירוע. אחד היתרונות של עמדת צילום ביום גיבוש, או פעילות לצוות, הוא שהוא יכול לעזור לטפח תחושת אחדות וחברות בין העובדים. על ידי עידוד של העובדים להצטלם יחד ולנסות אביזרים ותנוחות שונות, עמדת הצילום יכולה לעזור לשבור מחסומים ולהקל על שיחות וקשרים בין עמיתים שבדרך כלל אינם מקיימים אינטראקציה.

בנוסף, התמונות של סטוריבוקס מהוות מזכרת מהנה מהאירוע. עובדים יכולים לקחת את התמונות שלהם הביתה כמזכרת מהיום, וניתן לשתף אותן ברשתות החברתיות או לפרסם אותן במקום העבודה כדרך לחגוג את האירוע ואת האנשים שהשתתפו.

עמדת צילום לאירוע חברה

שלוש, שתיים, אחת: מצלמים!

חברת סטוריבוקס מספקת עמדות צילום לאירועים מכל הסוגים, כולל אירועים לעובדים. בין שאתם עורכים פעילות בבית העסק שלכם או מחוצה לו – אנחנו כאן עבורכם. העמדות המיוחדות שלנו כוללות את כל מה שצריך בשביל הצילומים המושלמים לעובדים:

  • מסך לבן קלאסי/מסך ירוק עם אינספור אפשרויות
  • אביזרים שניתן לשים במהלך הצילום
  • מצלמות מקצועיות לצילום המושלם
  • דיילים שמסייעים בכל בעיה
  • הדפסה מהירה בלי הגבלה
  • תוכנת צילום קלה במיוחד לתפעול
  • אפשרות לשיתוף התמונות לנייד
  • עמודי תאורת לד לצילום במראה יוקרתי
  • ועוד דברים רבים

הצילום האיכותיים של סטוריבוקס מודפסים על סטריפ של 5*15, כשבכל סטריפ יש 3 תמונות. העובדים שלכם יוכלו להכניס את התמונות למסגרת קרטון שחורה או חומה, וגם למסגרות עם מגנט.

וזה לא הכל: בסטוריבוקס בעלי עסקים יכולים להזמין קיר חסויות קירות ממותגים בהתאמה אישית, כדי לתת נוף ייחודי לכל אירוע. אם אתם רוצים לתת קריצה מיתוגית לאירועים שלכם – אנחנו כאן עבורכם. החברה שלנו מספקת גם עמדות לצילומי אנימציה, שבהם העובדים שלכם יוכלו לצלם תמונות שיעברו הנפשה מקצועית.

סטוריבוקס: יוצרים זיכרונות מכל אירוע

מזכרות לעובדים מאפשרות להם ליהנות מזיכרונות מהנים מאירועים שונים; כדי שהעובדים שלכם ייהנו ממזכרת שמחזיקה לאורך זמן – עמדות הצילום של סטוריבוקס זמינות לכם בכל עת. התמונות שאנו מפיקים איכותיות במיוחד, וכל בית עסק יכול ליהנות מחבילות מותאמות אישית, במחירים נוחים במיוחד. פנו אלינו ותיהנו משירות אישית, ומפעילות מהנה ומגבשת לעובדים שלכם מתי שתרצו.

לקריאת מאמר אטרקציות לעובדים

 

עמדת צילום לאירוע חברה